Stymulatory tkankowe

Przywrócenie młodego wyglądu Twojej twarzy
0 +

Przeprowadzonych zabiegów

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Certyfikatów szkoleń

0 +

Pozytywnych opinii na Booksy

Sprawdź dostępne terminy

Zajrzyj do naszego kalendarza i wybierz dogodny dla siebie terminy.

Możesz zarezerwować wizytę od razu lub skorzystać z darmowej konsultacji.

Opis zabiegu

Zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych stosowane są u klientek z pierwszymi oznakami starzenia się skóry takimi jak pojawiające się pierwsze zmarszczki oraz opadającym owalem twarzy. Pozwalają one na zagęszczenie struktury skóry, poprawienie owalu, wyostrzenie rysów twarzy, nawilżenie skóry oraz ogólne odmłodzenie twarzy. W celu uzyskania pożądanego efektu należy wykonać od 2 do 5 zabiegów, w zależności od stanu wyjściowego skóry, w odstępie co 3 tygodnie.

W gabinecie używamy kilku preparatów, które dobierane są indywidualnie do każdej pacjentki. Zabieg wykonywany jest za pomocą igły lub kaniuli. Preparat podawany jest w punkty na twarzy, które są najbardziej bezpieczne pod względem nie wystąpienia siniaków, a jednocześnie wpływają na idealny rozkład preparatu pod skórą. Zabieg można przeprowadzić na skórze twarzy, szyi i dłoni.

Pierwsze efekty pojawiają się po 2 tygodniach od pierwszego zabiegu. Efekt utrzymuje się około roku w zależności od dbania o stan skóry. Zabieg poprzedzony jest podaniem znieczulenia w formie kremu z lidokainą.

Korzyści

Dlaczego my?

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz umówić wizytę w naszym salonie lub dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych przez nas zabiegów, zapraszamy Cię do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na każde, nawet najbardziej trywialne pytanie. 

Częste pytania

Zabiegi wykorzystujące stymulatory tkankowe poprzedzone są znieczuleniem w postaci kremu z lidokainą. Zabieg jest odczuwalny, ale nie jest bolesny.

Cennik

 • Ejal40 - 2ml 550 

  Stosowany w celu wygładzenia zmarszczek w dolnej części twarzy. Poprawia ogólną kondycję skóry. Silnie nawilża skórą oraz poprawia utracony owal twarzy. Zastosowanie na twarzy oraz szyję.

 • Ejal40 - 4ml 950 

  Stosowany w celu wygładzenia zmarszczek w dolnej części twarzy. Poprawia ogólną kondycję skóry. Silnie nawilża skórą oraz poprawia utracony owal twarzy. Zastosowanie na twarzy oraz szyję.

 • Nucleofill Medium 700 

  Preferowany dla osób w każdym wieku, aby zmniejszyć widoczność pierwszych zmarszczek, bruzd oraz ujędrnić skórę. Nawilża wiotką i odwodnioną skórę. Idealnie sprawdza się w profilaktyce anty age. Stosowany jest na twarz i szyję.

 • Nucleofill Strong 700 

  Przeznaczony dla osób z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Stosowany, aby zmniejszyć widoczność zmarszczek, bruzd oraz ujędrnić skórę. Nawilża wiotką i odwodnioną skórę. Stosowany jest na twarz i szyję.

 • Sunekos200 500 

  Powoduje nawilżenie wszystkich warstw skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek, rewitalizację oraz  rozświetlenie skóry. Uzyskujemy efekt pięknie rozjaśnionej i nawilżonej skóry.

 • Sunekos1200 800 

  Przywraca młodzieńcze, naturalne cechy poprzez poprawę utraty objętości twarzy, redukcję zmarszczek i nawilżenie skóry.

 • Mezoterapia igłowa - Stymulator tkankowy VITARAN 500 

  Jest to innowacyjny stymulator tkankowy na bazie polinucleotydów. Polecany dla osób, które chcą zadbać o skórę wokół oczu. Zapewnia efekt wygładzenia, nawilżenia oraz ujędrnienia okolicy oczu. Stosowany również na skórę suchą, odwodnioną, z zasinieniami, a także profilaktycznie po 25 roku życia.

 • Stymulator tkankowy Seventy Hyal 2000 700 

  Stymulator tkankowy Seventy Hyal 2000 to najwyższej jakości wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy. Wysoka masa cząsteczkowa HYAL 2000 umożliwia odtworzenie struktury skóry podobną do tej z okresu lat młodzieńczych, a poprawa aktywności komórkowej wymiany sygnalizacji i sprzyjające warunki produkcji nowego kolagenu elastyny są podstawą do tworzenia nowych tkanek skóry.

 • RE:MODELING 850 

  Wiele preparatów stosowanych w medycynie estetycznej zawiera głównie kwas hialuronowy. W preparacie Re:Modeling znajdziemy kwas hialuronowy oraz intensywne stymulatory tkankowe. To dzięki nim skóra odzyskuje młodzieńczą jędrność, wysoki poziom nawilżenia, zdrowe napięcie i młody wygląd. Tkanki odzyskują zdolność autoregeneracji, zanikają ubytki związane z upływem lat. Zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu i poprawia się owal twarzy.

 • GEO Lifting 700 
 • Profhilo 950 

  Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

 • Nucleofill EYES - okolica oczu 550 

  Okolice oczu to bardzo delikatny obszar skóry – miejsce to jest ciągle narażone na negatywny wpływ środowiska  oraz ruchy mimiczne twarzy. Skóra w tym miejscu jest cieńsza, dlatego też okolica ta jest narażona na szybsze starzenie. Nucleofill Soft Plus EYES  to biostymulator do okolicy oka, o wielokierunkowym mechanizmie działania.

 • Karisma Rh Collagen 2ml 950 

  Zawarty w produkcie kolagen Rh indukuje syntezę prokolagenu w fibroblastach, dzięki czemu skóra odzyskuje sprężystość. Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej nawilża skórę i ułatwia proliferację fibroblastów. Karboksymetyloceluloza wykazuje działanie przeciwstarzeniowe oraz działa hamująco na hialuronidazę przeciwdziałając utracie naturalnego kwasu hialuronowego.

 • Sculptra - kwas polimlekowy 1800 

  Jest to szwedzki preparat stymulujący produkcję kolagenu, przez co redukuje zmarszczki, bruzdy i fałdy skórne.

 • Stymulator tkankowy BioRej - okolice oczu 500 

  Biorej to stymulator tkankowy do przebudowy macierzy skórnej na bazie kwasu hialuronowego i aminokwasów.Szczególnie polecany przy działaniu profilaktycznie w okolicach oczu. Idalnie sparwdzi sie do skór z pierwszymi oznakami starzenia jak i osob z cieniami pod oczami i wiotkością skóry pod oczami.

 • Stymulator-wypełniacz Pluryal Silk 550 

  To wiskoelastyczny, niepirogenny preparat przeznaczony do rewitalizacji i regeneracji skóry. Zawarte w składzie polinukleotydy w stężeniu 7,5mg/ml nadają się do zabiegów we wrażliwych i delikatnych miejscach, takich jak: szyja, dekolt czy okolice oka. Przeprowadzenie pełnego protokołu zabiegowego powoduje poprawę napięcia, wygładzenie, wzrost syntezy kolagenu i elastyny oraz nawilżenie skóry. Cera odzyskuje naturalny zdrowy wygląd.

Sprawdź dostępne terminy

Zajrzyj do naszego kalendarza i wybierz dogodny dla siebie terminy.

Możesz zarezerwować wizytę od razu lub skorzystać z darmowej konsultacji.

Nasze realizacje

Więcej realizacji zobaczysz na naszym Facebooku oraz Instagramie

AKTUALNE PROMOCJE:
MAJ: 299 zł zamiast 399 zł za mezoterapię igłową
-50% na pierwszy zabieg depilacji

X