Mezoterapia igłowa

Skuteczna walka z wypadaniem włosów
0 +

Przeprowadzonych zabiegów

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Certyfikatów szkoleń

0 +

Pozytywnych opinii na Booksy

Sprawdź dostępne terminy

Zajrzyj do naszego kalendarza i wybierz dogodny dla siebie terminy.

Możesz zarezerwować wizytę od razu lub skorzystać z darmowej konsultacji.

Opis zabiegu

Zabieg mezoterapii igłowej dla skóry głowy wykonujemy z zastosowaniem preparatu Dr. Cyj Hair Filler. Jest to innowacyjny produkt, bardzo skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Szczególnie polecany osobom, które mają problemy łysieniem głowy, a także mają kompleksy z powodu mało gęstego zarostu skóry głowy.

Preparat ten jest skuteczny w walce z alopecją, przyspiesza odrost włosów, pogrubia oraz zagęszcza włosy, a także pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy. Polecany jest również w przypadku przeszczepu włosów jako wzmocnienie zarówno przed jak i po zabiegu. Preparat podawany jest manualnie za pomocą igły bezpośrednio w skórę głowy. Odczuwalność zabiegu jest minimalna, a efekty widoczne już po 3 zabiegu.

Korzyści

Dlaczego my?

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz umówić wizytę w naszym salonie lub dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych przez nas zabiegów, zapraszamy Cię do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na każde, nawet najbardziej trywialne pytanie. 

Częste pytania

Zabieg mezoterapii igłowej poprzedzony jest znieczuleniem w postaci kremu z lidokainą. Zabieg jest odczuwalny, ale nie jest bolesny.

Cennik

  • Mezoterapia igłowa skóry głowy - Dr. Cyj 500 

    Dr.Cyj Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowaną technologię. Odczuwalność zabiegu jest minimalna, a efekty już widoczne po 3 zabiegu.

Sprawdź dostępne terminy

Zajrzyj do naszego kalendarza i wybierz dogodny dla siebie terminy.

Możesz zarezerwować wizytę od razu lub skorzystać z darmowej konsultacji.

Nasze realizacje

Więcej realizacji zobaczysz na naszym Facebooku oraz Instagramie

AKTUALNE PROMOCJE:
-20% na wszystkie zabiegi do Pani Martyny
-50% na pierwszy zabieg depilacji

X