Mezoterapia igłowa

Rozjaśnienie i wygładzenie okolicy oka
0 +

Przeprowadzonych zabiegów

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Certyfikatów szkoleń

0 +

Pozytywnych opinii na Booksy

Sprawdź dostępne terminy

Zajrzyj do naszego kalendarza i wybierz dogodny dla siebie terminy.

Możesz zarezerwować wizytę od razu lub skorzystać z darmowej konsultacji.

Opis zabiegu

Zabieg mezoterapii igłowej stosowany jest w celu poprawy napięcia skóry. Indywidualnie dobrana ampułka pozwala zadziałać nawilżająco, rewitalizująco, rozjaśniająco oraz przeciwstarzeniowo na skórę w okolicach oczu. W zależności od dobranej ampułki możemy wygładzić drobne zmarszczki, rozjaśnić cienie pod oczami, nawilżyć skórę, a także zadziałać liftingująco poprzez uniesienie tkanek i poprawę gęstości skóry. Zabieg wykonywany jest również profilaktycznie po przekroczeniu 25 roku życia, gdyż wtedy zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia się.

Preparat podawany jest manualnie za pomocą igły bezpośrednio w okolicę oczu. Efekty widoczne są po 3 tygodniach od pierwszego zabiegu i utrzymują się od 6 do 12 miesięcy w zależności od trybu życia. Zabieg poprzedzony jest podaniem znieczulenia w formie kremu z lidokainą.

Korzyści

Dlaczego my?

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz umówić wizytę w naszym salonie lub dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych przez nas zabiegów, zapraszamy Cię do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na każde, nawet najbardziej trywialne pytanie. 

Częste pytania

Zabieg mezoterapii igłowej poprzedzony jest znieczuleniem w postaci kremu z lidokainą. Zabieg jest odczuwalny, ale nie jest bolesny.

Cennik

  • Mezoterapia igłowa okolica oka 300 

    Zabieg mezoterapii igłowej stosowany jest w celu poprawy napięcia skóry. Indywidualnie dobrana ampułka pozwala zadziałać nawilżająco, rewitalizująco, rozjaśniająco oraz przeciwstarzeniowo na skórę w okolicach oczu. W zależności od dobranej ampułki możemy wygładzić drobne zmarszczki, rozjaśnić cienie pod oczami, nawilżyć skórę, a także zadziałać liftingująco poprzez uniesienie tkanek i poprawę gęstości skóry. Zabieg wykonywany jest również profilaktycznie po przekroczeniu 25 roku życia, gdyż wtedy zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia się. Preparat podawany jest manualnie za pomocą igły bezpośrednio w okolicę oczu. Efekty widoczne są po 3 tygodniach od pierwszego zabiegu i utrzymują się od 6 do 12 miesięcy w zależności od trybu życia. Zabieg poprzedzony jest podaniem znieczulenia w formie kremu z lidokainą.

  • Mezoterapia igłowa okolica oka - Sunekos200 350 

    Sunekos ® 200 to unikalne, opatentowane, połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów, które stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej skóry. Zabiegi  mają na celu wygładzenie zmarszczek, rozjaśnienie cieni pod oczami oraz intensywną stymulację skóry.  Pierwsze efekty pozabiegowe są widoczne już po 10 dniach. Sam zabieg jest wykonywany w znieczuleniu a bezpośrednio po zabiegu jest widoczna delikatna opuchlizna.

  • Mezoterapia igłowa okolica oka - TwAc Eyes 550 

    Preparat TwAc Eyes Stymuluje komórki do wzrostu i aktywności, wspomagając tym samym skórę właściwą do niezbędnego nawodnienia przez którego spadek często pojawiają się zmarszczki i zaciemnienia pod oczami.  Stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych co powoduje rozjaśnienie tak wrażliwej okolicy. Zwiększa nawilżenie skory dzięki zawartości kwasu hialuronowego. Sam zabieg jest prawie bez bolesny. Obrzęk po nim nie występuje wiec można wrócić do codziennych obowiązków.  Najlepiej sprawdza się w serii 3 zabiegów.

Sprawdź dostępne terminy

Zajrzyj do naszego kalendarza i wybierz dogodny dla siebie terminy.

Możesz zarezerwować wizytę od razu lub skorzystać z darmowej konsultacji.

Nasze realizacje

Więcej realizacji zobaczysz na naszym Facebooku oraz Instagramie

AKTUALNE PROMOCJE:
MAJ: 299 zł zamiast 399 zł za mezoterapię igłową
-50% na pierwszy zabieg depilacji

X